Značka: SEO copywriting

SEO copywriting je umenie predstaviť produkt alebo službu vašim zákazníkom na internete tak, aby po nich túžili. Ide o majstrovstvo hľadania tých správnych slov, ktoré presvedčia práve vašich zákazníkov ku kúpe.

Je to dôležitá časť online marketingu, bez ktorej by celosvetový ročný obrat digitálnych predajcov nebol viac ako 4 927 miliárd $.

Poďte odhaliť, čo všetko musí spĺňať tvorba účinných reklamných textov pre SEO.

 

Príbeh v copywritingu: Storytelling predáva
Prečo nás bavia príbehy? Pretože keď počujeme (alebo čítame) príbeh, v ktorom sme sa našli, začína nás riadiť oxytocín - známy hormón lásky. Táto látka nám pomáha sa emocionálne prepojiť s rozprávačom príbehu. Podporuje naše pozitívne pocity - ako dôveru, náklonnosť či empatiu.
Čo je to copywriting: 9 osvedčených spôsobov, ako písať reklamné texty
Bývalý profesor marketingu na Harvarde Gerald Zaltman raz povedal: Až 95 % vašich zákazníkov nakupuje na základe emócií. A veru mal pravdu. Copywriting je to, keď predáte správnym ľuďom správny produkt v správnej chvíli bez toho, aby si uvedomili, že im niečo predávate. Je to nenásilná predajná konverzácia.
Web copywriting: Čo potrebujete vedieť, keď si tvoríte web
Biznismen Peter sa rozhodol predávať na internete. Dopočul sa, že zákazníci minuli online na produkty a služby v roku 2020 takmer 4 bilióny $. Kamarát mu poradil, nech investuje do webstránky a zaplatí si web copywriting. Odvtedy už vystavil tisícky faktúr na lákavé sumy.
1 × mesačne vám ZDARMA pošlem know-how z copywritingu, marketingu a psychológie predaja